labtec napisał(a):

dobra Panowie - dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi.
Będę dymał w takim razie po centrum 
3mAJcie się!
|
Nie jestem pewien (dobrze by było gdyby mógł to ktoś potwierdzić) ale prawdopodobnie w tym bankomacie (50.065883,19.957385 - wpisz te współrzędne w google maps) koło Opery Krakowskiej można wypłacać od 10 złotych.