Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 28.04.2012, 15:57
Cóż ,nie tak dawno za hasła typu "żydki" leciały na tym forum bany. Widzę ze czasy się zmieniły i już wszystko można. Ciekawe.... W temacie sportowo meczowym powiem tyle że obrony nie mamy. Ambicji sportowo -kibicowsko -kontraktowych większosć naszych kopaczy też nie posiada. Bardziej już myślą o bezpiecznym dotrwaniu i następnej przystani. Obawiam się o remis albo porażkę Wisełki. NIestety. Plotki chodzą o Bruk-Becie który miałby ew.miejsce awansowe odsprzedać pasiastym. Pozyjemy zobaczymy. Chciałbym żeby się nie okazało że derby są ostatnim naszym meczem w tym sezonie. To w kontekście konfrontacji kibiców na stadionie...