tarantulaw2 napisał(a):

Rok temu Nasza wygrana z żydami przesądziła o 13. tytule MP.
Tegoroczna wygrana przesądzi o spadku żydów.
Coś pięknego.
|
Nie pompujcie tego balonika , bo nasi kopacze dadzą dupy w poniedziałek to znowu bedzie płacz. Szampany bedziemy otwierac po meczu (a tak naprawde po przyznawaniu na przyszly sezon licencji bo Filipiaki sie beda pchały do zielonego stolika)