Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20562
Stary 28.04.2012, 14:57
Brawo Lechia, spodziewalem sie takiego wyniku. Widzew jak nic odpuscił to spotkanie z wiadomych wzgledow. Oni prawdopodobnie spuscili ŁKS do 1 ligi a My prawdopodobnie (a raczej na pewno) spuscimy tam Cracovie
Odpowiedz cytując