Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20561
Stary 28.04.2012, 14:54
Co za liga Czy gdyby przed sezonem Wam powiedziano, ze mecz Legia -Korona bedzie meczem bezposrednio o mistrzostwo Polski to ktosby z was uwierzyl? Jakby ktos przed runda rewanzowa powiedzial, ze Lech bedzie gral o MP to ktos z was by uwierzyl? Ta liga to jakas parodia sportu!
Odpowiedz cytując