Co za liga

Czy gdyby przed sezonem Wam powiedziano, ze mecz Legia -Korona bedzie meczem bezposrednio o mistrzostwo Polski to ktosby z was uwierzyl? Jakby ktos przed runda rewanzowa powiedzial, ze Lech bedzie gral o MP to ktos z was by uwierzyl

? Ta liga to jakas parodia sportu!