Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 28.04.2012, 14:51
No to zapowiadaja sie arcyciekawe derby - kto by sie spodziewal, ze to Wisle przyjdzie grac o spuszczenie Cracovii do 1 ligi.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.04.2012 o godz. 14:54.