piotrex007 napisał(a):

No tak,przecież napisałem, że wielce prawdopodobne, że Zagłębie urwie punkty Śląskowi, a nawet wygra Ale nie jest prawdą to, co piszesz dalej. Śląsk przegrywa z Zagłębiem i z nami, to my i tak nie przegonimy Śląska, jeśli ten wygra z Jagą, bo będą mieli 50pkt, a my jak zdobędziemy komplet to będziemy mieli 49pkt. Dlatego Śląsk może zdobyć 2 punkty maksymalnie, co oznacza, że nie może wygrać żadnego z dwóch najbliższych meczy, może oba co najwyżej zremisować.
|
Aj, myślałem, że Śląsk ma 46 punktów. Sorry ; P
http://www.90minut.pl/news/187/news1...beskidziu.html
Co o tym myślicie? IMHO ciekawie się zapowiada, moglibyśmy spróbować takich zawodników testować