Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20552
Stary 28.04.2012, 12:46
Kibice Widzewa na poczatku krzyczeli Gramy na luzie, Hej Widzew gramy na luzie. Bynajmniej nie po to by piłkarzy uspokoić , ale by zapewnić spadek ŁKSowi Ale komentatorzy dalej żyją w swoim świecie,opowiadają jakieś bajania o zaangażwoaniu profesjonalistów mimo, że stadion w Łodzi bił brawa jak Lechia strzelila gola hehe
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 28.04.2012 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując