Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25451
Stary 28.04.2012, 11:56
labtec napisał(a):Wyświetl post
w większości bankomatów można wypłacać minimum kwotę 50 zł i jej wielokrotność.
nie mam tyle na koncie, więc w którym bankomacie będę mógł wypłacić np. 30 zł ?

Mam kartę w ING, nie płacę prowizji za wypłaty, więc podawajcie mi wszystkie sieci, nazwy itd

DZIĘKI !
W bankomatach PKO BP można spokojnie wyciągnąć 20 zł i to kilkakrotnie.. ( nie próbowałem nigdy niższego nominału ). Tylko trzeba mieć szczęście , żeby w bankomacie akurat pozostały jakieś 20-stki .
Odpowiedz cytując