labtec napisał(a):

w większości bankomatów można wypłacać minimum kwotę 50 zł i jej wielokrotność.
nie mam tyle na koncie, więc w którym bankomacie będę mógł wypłacić np. 30 zł ?
Mam kartę w ING, nie płacę prowizji za wypłaty, więc podawajcie mi wszystkie sieci, nazwy itd
DZIĘKI !
|
W bankomatach PKO BP można spokojnie wyciągnąć 20 zł i to kilkakrotnie.. ( nie próbowałem nigdy niższego nominału ). Tylko trzeba mieć szczęście , żeby w bankomacie akurat pozostały jakieś 20-stki .