Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
25449
28.04.2012, 10:04
Nie wiem czy nie w Euronecie możesz wielokrotności 20 zł wypłacać. Nie jestem z Krakowa ale chyba taki jest przy PKS - ie
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan