Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 28.04.2012, 08:05
jendrek83 napisał(a):Wyświetl post
chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej
Im słabsza jest Cracovia, tym silniejsza jest Wisła, jeśli( daj Boże) za rok będą spadać do drugiej ligi, to na ich mecze będzie chodziło mniej osób, ludzie którzy jeszcze nie zdecydowali się komu kibicować, będą wybierać Wisłę( bo ekstraklasa to nie 2-liga), jeśli jakiś rodzic będzie miał dylemat gdzie posłać dzieciaka żeby się uczył kopania piłki, to chyba logiczne, że wybierze klub e-klasowy niż jakąś tam łajzę z niższej ligi.

a widzę 2 zakończenia tego sezonu:
1) Cracovia leci do 1 ligi
2) Cracovia kupuje licencje Niecieczy lub Groclinu zostaje w ekstraklasie i leci za rok dodatkowo skompromitowana do bez solidnych reform ten klubik skazany jest na wegetacje w okolicach strefy spadkowej ( a jeśli żydy zostaną to żadnych reform na pewno nie będzie)

tak czy owak pozytywnie