jendrek83 napisał(a):

chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej
|
Im słabsza jest Cracovia, tym silniejsza jest Wisła, jeśli( daj Boże

) za rok będą spadać do drugiej ligi, to na ich mecze będzie chodziło mniej osób, ludzie którzy jeszcze nie zdecydowali się komu kibicować, będą wybierać Wisłę( bo ekstraklasa to nie 2-liga), jeśli jakiś rodzic będzie miał dylemat gdzie posłać dzieciaka żeby się uczył kopania piłki, to chyba logiczne, że wybierze klub e-klasowy niż jakąś tam łajzę z niższej ligi.
a widzę 2 zakończenia tego sezonu:
1) Cracovia leci do 1 ligi
2) Cracovia kupuje licencje Niecieczy lub Groclinu zostaje w ekstraklasie i leci za rok dodatkowo skompromitowana do bez solidnych reform ten klubik skazany jest na wegetacje w okolicach strefy spadkowej ( a jeśli żydy zostaną to żadnych reform na pewno nie będzie)
tak czy owak pozytywnie
