Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 27.04.2012, 23:11
Zawsze lubie wywiady z towarzyszem Filipiakiem.

Dowiedziec sie z nich mozna ze kazdy jest zly niedobry i winny ,tylko nie ONI.

I on jeszce smie narzekac na kolegów towarzyszow z PZPN(R) ktorzy nie tak dawno ratowali jego klubik spuszczjąc ŁKS

oj nieladnie tak na swoich profesórze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI