tormenthor napisał(a):

Idąc tym samym tokiem rozumowania, Błaszczykowski też tylko w kliku meczach błysnął, do tego miał słabe statystyki, bo go rywale faulowali, a naiwniacy z Borussi wydali na niego 3 mln E. Litości.
.
|
True.Futbol to gra zespołowa, często nawet Messi czy Kryśka zawodzą, jeśli zawodzi cały zespół
I tak jak pisałem, kocham Wisłę ale za stary już jestem by przejmować się tym co robią 'zarządzający' klubem bo nie mam na to żadnego wpływu