Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8498
Stary 27.04.2012, 22:15
Dużo ludzi robi sobie w poniedziałek urlopy, wiec nie zdziwię sie, jesli zauważalna kolejka zrobi sie juz kolo 10 rano. Tak wiec jesli ktoś jest w Krakowie i chce isc na mecz niech sobie oszczedzi nerwów i pójdzie po bilet w niedziele. Mozna to nawet połączyć ze sportem i przejsc sie na Juvenię, gdzie o 13 mecz grają Tigers Krakow ( futbol amerykański)
.
Odpowiedz cytując