|
Mistrzowie srania we własne gniazdo - ,,kibice" Wiły Kraków. Jak ktoś nie dostrzega umiejętności klasy Maora, to nie powinien się wypowiadać o piłce. Jeśli mamy cokolwiek budować przy Reymonta, to właśnie na piłkarzach klasy Meliksona i Genkova. Naiwniacy kupili bajeczkę o długach narobionych przez Holendrów i w skarbników się bawią. Maor w formie przerasta pozostałych piłkarzy naszej ligi o kilka długości. Genkov gdyby miał za partnerów skrzydłowych i bocznych obrońców posiadających dobrą wrzutkę oraz rozgrywającego, który potrafi kopnąć celnie piłkę z wolnego lub rogu miałby o wiele więcej bramek.
Idąc tym samym tokiem rozumowania, Błaszczykowski też tylko w kliku meczach błysnął, do tego miał słabe statystyki, bo go rywale faulowali, a naiwniacy z Borussi wydali na niego 3 mln E. Litości.
A tak w ogóle, to kto powiedział, że musimy sprzedawać piłkarzy. Zresztą Melikson już się spłacił, zarówno mistrzostwem, jak i 4 rundą LM, do której nas wprowadził.
|