Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
25443
27.04.2012, 21:30
Mam takie pytanie..
Gdzie fajnie i TANIO zaopatrzyć sklepik na EURO 2012. Chodzi mi o gadżety i upominki Euro 2012 licencjonowane jak i nie, gadżety związane z reprezentacją Polski itp...
Każdy kontakt, adres, miejsce bardzo ważne.
Z góry dzięki!
BronekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BronekTS
Znajdź inne posty napisane przez BronekTS