JrQ- napisał(a):

|
Pamiętam. A Ty pamiętasz, ile czasu minęło od jego odejścia i ile czasu zajęło sprowadzenie piłkarza zbliżonej klasy? 7 lat.
|
Marcelo? Błaszczykowski? Jednak trafiali się lepsi przez ten okres. Melikson to piłkarz jednej rundy jak do tej pory, a ma już 28 lat! Dobry piłkarz, ale są lepsi od niego nawet w naszej lidze. Ja rozumiem, że fajnie się go ogląda, ale z silniejszymi przeciwnikami (poza dwumeczem z Litexem) nic nie pokazał. A w tamtym dwumeczu to fajnie się zaprezentował taki Tom z Litexu, a chyba nadal tam gra.