Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18859
Stary 27.04.2012, 17:21
funky easy, derby są badź wyrozumiały

a czy "sprzedajmy Gargułe tego polaczka" tez by było obraźliwe ?



Tofik: twoj tok myślenia jest dobry, ale pod warunkiem tego ze nie wierzysz w to że można za mniejsze pieniadze znaleźć dobrych piłkarzy.
Ja wierze ze jesteśmy w stanie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując