funky easy, derby są badź wyrozumiały
a czy "sprzedajmy Gargułe tego polaczka" tez by było obraźliwe ?
Tofik: twoj tok myślenia jest dobry, ale pod warunkiem tego ze nie wierzysz w to że można za mniejsze pieniadze znaleźć dobrych piłkarzy.
Ja wierze ze jesteśmy w stanie.