Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18857
Stary 27.04.2012, 15:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
to nie że sens, ale skoro mamy biede to logiczne ze pozbędziemy sie tych którzy :
a) duzo zarabiają + mozna na nich zarobić

czyli imho jest to ceco i żydek. Reszta bezwartosciowa
Tak nie powinien myśleć właściciel klubu, bo później zaczniemy klepac jeszcze większą biedę.
Kto mistrza wygra, jak się sprzeda najlepszych ? A bez mistrza kasy nie ma, frekwencji też( na WIśle).
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.04.2012 o godz. 15:21.
..
Odpowiedz cytując