szprotson napisał(a):

to nie że sens, ale skoro mamy biede to logiczne ze pozbędziemy sie tych którzy :
a) duzo zarabiają + mozna na nich zarobić
czyli imho jest to ceco i żydek. Reszta bezwartosciowa
|
Tak nie powinien myśleć właściciel klubu, bo później zaczniemy klepac jeszcze większą biedę.
Kto mistrza wygra, jak się sprzeda najlepszych ? A bez mistrza kasy nie ma, frekwencji też( na WIśle).