Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
Od: 06.2004
Offline
#
16782
27.04.2012, 15:15
AS82
napisał(a):
Przypomnij sobie sytuacje ,jak PIS dwukrotnie wychodził ostentacyjnie z sali obrad Sejmu .Nieobecność posła w trakcie głosowania to strata 300zł diety poselskiej. PISowcy( na czele z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobrą, Markiem Kuchcińskim, Pawłem Kowalem i Wojciechem Jasińskim) zapomnieli ,że wyszli z obrad dobrowolnie i po 2 miesiacach zaczeli pisać usprawiedliwienia do Marszałka Sejmu ,że nie mogli uczestniczyć w głosowaniu bo byli chorzy , pełnili inne obowiązki albo byli w rozjazdach
Ludzie którzy nie powstrzymują się od wyłudzenia (czyt. zajeban*a) 300zł ,
myślisz że mieli by jakieś opory nie przyznać sobi
e pensji w wysokości 12000zł ? Doili kiedyś i doiliby teraz budżet jak to robi PO , bo cała tkw. klasa polityczna to pier*leni złodzieje.
Ale po tygodniu pracy sobie ich nie przyznali więc już nie baw się w Nostradamusa i nie tłumacz Rudego.
ps.płacą ci za te durne posty ?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Arapaho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arapaho
Znajdź inne posty napisane przez Arapaho