Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16781
Stary 27.04.2012, 14:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A banda cudaka pensji nie pobiera że piszesz coś o działalności charytatywnej? Tutaj chodzi o 12 000 premii na głowę po tygodniu pracy. Pokaż mi przykład takiego zachowania kiedy PiS był w rządzie.


Przypomnij sobie sytuacje ,jak PIS dwukrotnie wychodził ostentacyjnie z sali obrad Sejmu .Nieobecność posła w trakcie głosowania to strata 300zł diety poselskiej. PISowcy( na czele z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobrą, Markiem Kuchcińskim, Pawłem Kowalem i Wojciechem Jasińskim) zapomnieli ,że wyszli z obrad dobrowolnie i po 2 miesiacach zaczeli pisać usprawiedliwienia do Marszałka Sejmu ,że nie mogli uczestniczyć w głosowaniu bo byli chorzy , pełnili inne obowiązki albo byli w rozjazdach Ludzie którzy nie powstrzymują się od wyłudzenia (czyt. zajeban*a) 300zł ,myślisz że mieli by jakieś opory nie przyznać sobie pensji w wysokości 12000zł ? Doili kiedyś i doiliby teraz budżet jak to robi PO , bo cała tkw. klasa polityczna to pier*leni złodzieje.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 27.04.2012 o godz. 14:50.