Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20529
Stary 27.04.2012, 13:53
jesli chodzi o zmiane ilosci druzyn w extrakklasie to osobiscie mam bardzo skrajne i niedobere dla wiekszosci przeplacanych nieudacznikow poglady : wg mnie tylko 9 - 10 druzyn i system 4 rund - czyli po 4 x z kazdym w sezonie ... przy tylu druzynach KAZDY mecz ligowy bylby meczem o zycie jesli chodzi o tytul i o spadek !!! trzeba by bylo WTEDY zapierdalac w KAZDYM meczu PRZEZ CALY ROK - nie tak jak teraz ....
Odpowiedz cytując