Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8493
Stary 27.04.2012, 13:28
Cytat:
Ostatnia szansa by kupić bilet na narożnik D!

Każdego, kto nie ma jeszcze biletu na poniedziałkowe spotkanie, a zamierza pojawić się przy Reymonta i aktywnie uczestniczyć w dopingu, informujemy, że wejściówek na narożnik D pozostało już naprawdę bardzo niewiele.



Co więcej, dla wszystkich którzy tego dnia zasiądą w tej części stadionu mamy dobrą wiadomość - 30 kwietnia uda nam się umieścić nagłośnienie przy narożnikach, co oznacza, że już naprawdę nic nie będzie stało na przeszkodzie, by sektor B i D aktywnie uczestniczył w dopingu.



Przekładając to na wartości liczbowe, w najbliższy poniedziałek nasz młyn być może będzie tworzyć nawet 10 tysięcy osób! Studząc jednak nieco nastroje, napiszemy, że wejściówki na sektor B nie sprzedają się w takim tempie jak te na D. Pozostaje liczyć na to, że w weekend w Strefie Kibica pojawią się kolejne osoby, które z jakichś powodów jak do tej pory nie kupiły jeszcze wejściówki i uda nam się zapełnić obydwa narożniki.



Do meczu pozostały jeszcze trzy dni. Każdy, kto nie ma jeszcze biletu niech się nie zastanawia nad tym czym go kupić, tylko po prostu rusza do Strefy Kibica. Przypominamy, że bilety na sektor B i D kosztują 32 i 40 zł ( w zależności od tego, czy jest to bilet normalny, czy ulgowy).
Żródło: SKWK
Ostatnio edytowane przez aNouc : 27.04.2012 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując