Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8492
Stary 27.04.2012, 13:23
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Będzie dodatkowe nagłośnienie na B i D. Więc będziemy mieli 9-cio tysięczny młyn, na który nadal można dostać bilety!
Raczej 10 tysięczny, + G(tu by jakaś szczekaczka pasowała) Wiec gdyby to wszystko ogarnąć, to młyn miałby ponad 13 tys Grubo
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując