Lacrima napisał(a):

Będzie dodatkowe nagłośnienie na B i D. Więc będziemy mieli 9-cio tysięczny młyn, na który nadal można dostać bilety!
|
Raczej 10 tysięczny, + G(tu by jakaś szczekaczka pasowała)

Wiec gdyby to wszystko ogarnąć, to młyn miałby ponad 13 tys

Grubo
