Tomy napisał(a):

|
Na Skonto w tym sezonie, znajomi stając w kolejce godzinę przed meczem weszli na ostatnie minuty I połowy.
|
Dlatego mówię 3-4 godziny przed meczem. Bo każdy zrozumie, że wystarczy mu jedna godzina i przyjdzi ena 1.5 przed. A to wtedy już tak nie działa

błogosławieni Ci , co mają karnet.