|
Powiększenie do 18 drużyn nic nie zmieni (najwyżej uda się przepchnąć Craxę do ekstraklasy), natomiast błędem są podziały na grupę mistrzowską i spadkową. Prawie nikt nie gra tym systemem.
PS. w newsach jest mowa o sezonie 2013/2014, ale kto wie, czy nie udałoby się Profesorowi zorganizować to na sezon obecny.
|