Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 27.04.2012, 12:34
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Czas na poprawę humoru


http://www.weszlo.com/news/10306-No_...tawy_Cracovii_




Zobaczcie sobie lepiej komenty pod tym newsem , jak sie jakiś judaista napina wpisując nazwy innych klubów , o tym kto rządzi w naszym mieście xD