szprotson napisał(a):

sprzedajemy zydka, dostajemy dobre pieniadze na zakup innych tanszych a niekoniecznie słabszych piłkarzy.
Tak wiem, zaraz napiszecie ze nie kupimy takich samych za tak "małe" pieniadze, ale pamiętajcie,jak nie było żydka to Wisła była miała sie dobrze i zdobywała Mistrzostwa Polski.
Tak samo Ceco, fajny chłop ale nie za takie pieniadze jakie zarabia.
E:Ayala, 1.5 mln euro to imho dobre pieniadze.Bo nie zapominajmy ze z minuty na minutę jego wartosc spada.
|
No nie wiem czy za 1,5 mln € kupimy jakiegoś dobrego polaczka, pepiczka czy ruska.
Co do argumentu, że kiedyś się dało. Fakt, dało się, ale mieliśmy wtedy lepszych obrońców, wartościowszych pomocników i skuteczniejszych napastników.
Jaki jest sens w sprzedawaniu na siłę Maora? Podpisał kontrakt na 5 lat, to niech go wypełnia.