Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18854
Stary 27.04.2012, 12:29
szprotson napisał(a):Wyświetl post
sprzedajemy zydka, dostajemy dobre pieniadze na zakup innych tanszych a niekoniecznie słabszych piłkarzy.
Tak wiem, zaraz napiszecie ze nie kupimy takich samych za tak "małe" pieniadze, ale pamiętajcie,jak nie było żydka to Wisła była miała sie dobrze i zdobywała Mistrzostwa Polski.
Tak samo Ceco, fajny chłop ale nie za takie pieniadze jakie zarabia.

E:Ayala, 1.5 mln euro to imho dobre pieniadze.Bo nie zapominajmy ze z minuty na minutę jego wartosc spada.

No nie wiem czy za 1,5 mln € kupimy jakiegoś dobrego polaczka, pepiczka czy ruska.

Co do argumentu, że kiedyś się dało. Fakt, dało się, ale mieliśmy wtedy lepszych obrońców, wartościowszych pomocników i skuteczniejszych napastników.

Jaki jest sens w sprzedawaniu na siłę Maora? Podpisał kontrakt na 5 lat, to niech go wypełnia.
Odpowiedz cytując