Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 27.04.2012, 12:24
jendrek83 napisał(a):Wyświetl post
chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej
Jesli chcesz to Ci pokaze prawdziwe widowisko. Wtedy moze zrozumiesz ze w Krakowie zabawa kreci sie codziennie a derby to tylko taka wisienka na Torcie.

Wynik sportowy nie bedzie miał zadnego wplywu na sytuację jaka panuje w Krakowie. Bez derbow sie obejdzie, gdyz w Krakowie nie sposób się dlugo nudzic.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski