jendrek83 napisał(a):

chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej
|
Jesli chcesz to Ci pokaze prawdziwe widowisko. Wtedy moze zrozumiesz ze w Krakowie zabawa kreci sie codziennie a derby to tylko taka wisienka na Torcie.
Wynik sportowy nie bedzie miał zadnego wplywu na sytuację jaka panuje w Krakowie. Bez derbow sie obejdzie, gdyz w Krakowie nie sposób się dlugo nudzic.