Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 27.04.2012, 12:22
Czas na poprawę humoru


http://www.weszlo.com/news/10306-No_...tawy_Cracovii_

Cytat:
Prezes Filipiak został zapytany w „Dzienniku Polskim”, gdzie jego zdaniem leży problem fatalnych wyników Cracovii. Oto co odpowiedział: - Za część błędów odpowiadam ja, za pozostałe ktoś inny. Nie bez winy jest Warszawa. Teraz wyznaczono nam derbowy mecz na poniedziałek, a kolejne są już w czwartek i niedzielę. Jesienią kazano nam grać w piątek, choć dwa dni wcześniej, w środę, pięciu naszych zawodników musiało grać w różnych reprezentacjach. Nie jesteśmy pupilkami PZPN i Ekstraklasy SA, nie jesteśmy w układach. Ale tych smutnych panów z PZPN nie będzie, a Cracovia będzie zawsze.

Piggy oddaj hajs