Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak sprzedadzą Meliksona i sprowadzą Smudę w lecie to zaczną się chude lata w Wiśle. A tak niewiele brakowało. ....a mać 6 minut do Ligii Mistrzów...
|
sprzedajemy zydka, dostajemy dobre pieniadze na zakup innych tanszych a niekoniecznie słabszych piłkarzy.
Tak wiem, zaraz napiszecie ze nie kupimy takich samych za tak "małe" pieniadze, ale pamiętajcie,jak nie było żydka to Wisła była miała sie dobrze i zdobywała Mistrzostwa Polski.
Tak samo Ceco, fajny chłop ale nie za takie pieniadze jakie zarabia.
E:Ayala, 1.5 mln euro to imho dobre pieniadze.Bo nie zapominajmy ze z minuty na minutę jego wartosc spada.