Wyświetl pojedynczy post
ajasz
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 27.04.2012, 11:29
Lubię atmosferę derbów,ale bardziej,najbardziej nienawidzę tego klubiku z Kałuży. Wiele lat nie było derbów ligowych z ta k..... i Kraków się nie zawalił!!! 3 liga, 8 grupa cRACOVIA !!!