Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
ajasz
Member
Od: 08.2008
Offline
#
137
27.04.2012, 11:29
Lubię atmosferę derbów,ale bardziej,najbardziej nienawidzę tego klubiku z Kałuży. Wiele lat nie było derbów ligowych z ta k..... i Kraków się nie zawalił!!! 3 liga, 8 grupa cRACOVIA !!!
ajasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ajasz
Znajdź inne posty napisane przez ajasz