Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16776
Stary 27.04.2012, 11:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Od lat jest mowa o dywersyfikacji dostaw paliw. emj10 jak ruski propagandzista stara się wmówić że polega ona na pobieraniu gazu czy ropy z różnych rurociągów. Oczywiście tylko leming nie zorientuje się że w każdym z tych rurociągów płynie ta sama ropa i ten sam gaz. Wiec tylko leming może takie działania nazwać dywersyfikacją.

emj10 po prostu już zaczyna tłumaczyć cudaka z tego ze ani gazoportu nie ma, ani połączenia z południem, a 5 latek przy korycie minęło. Dlatego teraz lemingom trzeba wmówić ze "tak na prawdę" to lepiej ze tego wszystkiego nie ma. Powodzenia emj10. .
Kolega emj10 tłumaczy nie Ryżego ale Pawlaka . To przecież PSL-wiec z frakcji Piechocińskiego.