Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 27.04.2012, 11:09
jendrek83 napisał(a):Wyświetl post
chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej

Ja .......e ! Wy jesteście niepoważni. cracovia to nasz wróg i trzeba się cieszyć, że im sie nie udaje, że najprawdopodobniej spadną z ligi, ba...my możemy ich pozbawić gry w ekstraklasie!Gówno mnie obchodzi, że będzie jedno 'widowisko' mniej. Niech ten klubik spadnie jak najniżej i się rozpadnie, tego im trzeba życzyć a nie utrzymania.