jendrek83 napisał(a):

chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej
|
Ja .......e ! Wy jesteście niepoważni. cracovia to nasz wróg i trzeba się cieszyć, że im sie nie udaje, że najprawdopodobniej spadną z ligi, ba...my możemy ich pozbawić gry w ekstraklasie!Gówno mnie obchodzi, że będzie jedno 'widowisko' mniej. Niech ten klubik spadnie jak najniżej i się rozpadnie, tego im trzeba życzyć a nie utrzymania.