Pablo84 napisał(a):

Jesteś pewien,że chodziło Ci o słowo "symbioza"?
|
chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej
