Wyświetl pojedynczy post
jendrek83
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 27.04.2012, 11:02
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jesteś pewien,że chodziło Ci o słowo "symbioza"?
chodziło o to że jest większa mobilizacja jak są dwie druzyny z tego samego miasta i ciekawsze dla obu stron widowisko. więc jeśli będzie spadek a pewnie będzie bo ich pojedziemy to juz o jedno widowisko Wisła będzie miała miej