Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20521
Stary 27.04.2012, 10:44
Jestem absolutnie za powiększeniem ekstraklasy do 18 zespołów. Więcej zespołów to więcej zawodników i więcej możliwości ogyrwania się młodych piłkarzy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nawet jeśli te dodatkowe drużyny nie byłyby zbyt mocne to i tak co pewien czas wybijałby się z nich jakiś nowy zawodnik. Poza tym Polska to duży kraj i 18 zespołów, w mojej opinii, to absolutne minimum. Sztuczne podwyższanie poziomu poprzez zmniejszanie liczby drużyn w lidze do niczego dobrego nie prowadzi. Tymczasem w 1 lidze pałęta się kilka klubów z dużych miast, które z powodzeniem mogłyby grać w Ekstraklasie (np. Pogoń, Zawisza, Arka, Piast, GKS, Polonia B.).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując