Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
jendrek83
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
131
27.04.2012, 10:34
ale wolałbym w następnym sezonie móc przyjść na Reymonta na derby z Cracovią niż grać np z Podbeskidziem , to tak jak w Glasgow dwa kluby żyją w symbiozie i na te mecze jest najlepsza frekwencja i zaangażowanie kibiców pozdro
jendrek83
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jendrek83
Znajdź inne posty napisane przez jendrek83