Wyświetl pojedynczy post
jendrek83
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 27.04.2012, 10:34
ale wolałbym w następnym sezonie móc przyjść na Reymonta na derby z Cracovią niż grać np z Podbeskidziem , to tak jak w Glasgow dwa kluby żyją w symbiozie i na te mecze jest najlepsza frekwencja i zaangażowanie kibiców pozdro