I to jest właśnie ta faza studyjna korytarza północ-południe



. No toś mnie faktycznie ubawił. W rzeczy samej miło zaczyna się ta majówka.
A żeby nie było zupełnie offowo: okazuje się że nasz były premier Marcinkiewicz doradzał firmir DSS która dopiero co zbankrutowała przy budowie autostrady

. Mam nadzieję że już nikomu nie przyjdzie więcej do głowy podawać osobę byłego premiera jako przykład zawiści JK

.