Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16774
Stary 27.04.2012, 10:10
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Hehe. Powinniśmy już kończyć




Mimo wszystko życzę udanego wypoczynku majowego.
I to jest właśnie ta faza studyjna korytarza północ-południe . No toś mnie faktycznie ubawił. W rzeczy samej miło zaczyna się ta majówka.
A żeby nie było zupełnie offowo: okazuje się że nasz były premier Marcinkiewicz doradzał firmir DSS która dopiero co zbankrutowała przy budowie autostrady . Mam nadzieję że już nikomu nie przyjdzie więcej do głowy podawać osobę byłego premiera jako przykład zawiści JK .