|
ja pier.dole, nadal nie rozumiem co wy macie z tą Niecieczą, skoro nawet nie wiadomo czy awansują. Spójrzcie najpierw na tabele, rozkład meczów zobaczcie a później prawcie morały. O 4-pak Perły się założe że nie awansują, przybija ktoś ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|