Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 27.04.2012, 09:38
ja pier.dole, nadal nie rozumiem co wy macie z tą Niecieczą, skoro nawet nie wiadomo czy awansują. Spójrzcie najpierw na tabele, rozkład meczów zobaczcie a później prawcie morały. O 4-pak Perły się założe że nie awansują, przybija ktoś ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”