Wyświetl pojedynczy post
kamylsky
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 27.04.2012, 09:32
Watts napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Profesur doktur kiesę ma zasobną, a co szkodzi Brukbeciarzowi poczekać jeszcze rok, mając w budżecie pieniądze od Filipiaka, zapewne niemałe? Przecież nie zaczynałby od C-klasy, tylko łyknął licencję pejsów i dalej utrzymywał zespół w I lidze. Czysty biznes.
A jest coś takiego w ogóle możliwe? Nie działa to na tej zasadzie że to "kupienie licencji" może sie odbyć ale musi powstać fuzja? Wtedy nie ma czegoś takiego że Nieciecza gra dalej w I lidze z kasa od Filipiaka a Cracovia w Ekstraklasie, tylko powstaje jeden klub grający w Ekstraklasie.