Watts napisał(a):

|
Dlaczego? Profesur doktur kiesę ma zasobną, a co szkodzi Brukbeciarzowi poczekać jeszcze rok, mając w budżecie pieniądze od Filipiaka, zapewne niemałe? Przecież nie zaczynałby od C-klasy, tylko łyknął licencję pejsów i dalej utrzymywał zespół w I lidze. Czysty biznes.
|
A jest coś takiego w ogóle możliwe? Nie działa to na tej zasadzie że to "kupienie licencji" może sie odbyć ale musi powstać fuzja? Wtedy nie ma czegoś takiego że Nieciecza gra dalej w I lidze z kasa od Filipiaka a Cracovia w Ekstraklasie, tylko powstaje jeden klub grający w Ekstraklasie.