Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 27.04.2012, 09:01
mav23 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Jak się nie da z jednej strony (Nieciecza) to utrzymają ich na inny sposób.
Cytat:
Już w sezonie 2013/14 Ekstraklasa być może zostanie powiększona do 18 drużyn...
10 znaków.


"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."