mav23 napisał(a):

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem !
Od sezonu 2013/14 o ile się nie mylę to następny sezon będzie z 2012 na 2013 .
Poza tym PŚ to najmniej wiarygodne źródło informacji a reszta klubów na pewno nie będzie się kwapiła to powiększenia ligi bo to będzie oznaczać mniej kasy od Canal plus .