Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
20517
27.04.2012, 08:41
Takie coś dopiero za rok. Teraz mamy sezon 2011/2012 więc spokój, pejsy polecą
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Dzideek : 27.04.2012 o godz. 08:42.
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek