Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak sprzedadzą Meliksona i sprowadzą Smudę w lecie to zaczną się chude lata w Wiśle. A tak niewiele brakowało. ....a mać 6 minut do Ligii Mistrzów...
|
Żeś się uwzioł na tego Smudę
W sumię potrafię Cię zrozumieć, RM też nie trawiłem.