Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16769
Stary 26.04.2012, 23:44
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przecież wystarczy, abyś wpisał: "Polska + Słowacja + Interkonektor" i wybrał wyniki z ostatniego czasu, aby się dokształcić. To samo możesz zobaczyć dla Litwy, aby się dowiedzieć, czemu ten projekt może być uwalony. Ja tam za rączkę nie będę nikogo prowadził.

To samo tyczy się gazu łupkowego i gazoportu. Nikt, a bynajmniej ja nie mam zastrzeżeń do tego, że takie inwestycje/poszukiwania mają miejsce, ale opieranie się na tych dwóch tak niepewnych źródłach dostaw gazu w obecnej chwili wydaje się być delikatnie mówiąc naiwnie, żeby nie powiedzieć bezmyślne.

A co to za moment dla PiS-u? Chcą się w końcu zbliżyć do 30%, czy może do 20% jeśli Ziober będzie przez całe wakacje ciągnięty za uszy do góry
Pisałeś tak: "Korytarz północ-południe jak najbardziej wszedł w fazę studyjną tylko głównie po stronie polskiej" ja żadnej takiej informacji nie znalazłem. Jeśli dla Ciebie korytarz północ-południe to interkonektor do Słowcji to chyba czas kończyć tę durną pogaduchę.
Bezmyślne jest szukanie gazu łupkowego i budowa terminala a sensowne ma być podłączenie sie do Nordu Z całą pewnością powinniśmy już konczyć.