Wyświetl pojedynczy post
Keczup
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4304
Stary 26.04.2012, 23:43
Keczup napisał(a):Wyświetl post
Kupie Twoją sygnature/stopke na okres 3 miesięcy...........
Tutaj na forum jak i na kazdym innym
cena w zależnosci od aktywnosci na danym forum jak i jego tematyki, liczby uzytkownikow itd

zapraszam..........

place na pp i konto bankowe
przypominam sie
Odpowiedz cytując