Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 26.04.2012, 21:26
Krzyk 4. Nie dla fabuły i gównianego aktorstwa ale dla tych kobitek. Po prostu są cudowne.

A tak swoją drogą to film średni, nic specjalnego.

P.S. Kocham brunetki

Proszę powiedzcie mi co to jest za blondyna krótko ostrzyżona. Piękna jest (ale moje powyżej podtrzymuję)

Polecam film http://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3...ta-2010-550802

Genialny. Cytaty też są bardzo dobre. Na prawdę warto oglądnąć.
Ostatnio edytowane przez Kamyk : 03.05.2012 o godz. 20:22.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując