Krzyk 4. Nie dla fabuły i gównianego aktorstwa ale dla tych kobitek. Po prostu są cudowne.
A tak swoją drogą to film średni, nic specjalnego.
P.S. Kocham brunetki
Proszę powiedzcie mi co to jest za blondyna krótko ostrzyżona. Piękna jest (ale moje powyżej podtrzymuję

)
Polecam film
http://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3...ta-2010-550802
Genialny. Cytaty też są bardzo dobre. Na prawdę warto oglądnąć.