Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20510
Stary 26.04.2012, 19:35
A tu legia,legia i legia.Jak otwieram temat ekstraklasa to już mnie mdli.I ta pała 022 z 9 MP jeszcze tutaj raczy Was swoimi mądrościami.Żenada.Zróbcie sobie kącik gier i zabaw i będzie super.Jestem kibicem Wisełki Kraków ......... resztę znacie.
Odpowiedz cytując