Dariook napisał(a):

Nie chce mi się wierzyć ,że ktoś kto zbudował "potęgę" w takiej dziurze - miałby teraz odpuścić, rozsprzedać zamek z piasku ? mając marzenia na wyciągnięcie ręki ?.. ni huja.
Gość pewnie ma ambicję i zapewne kasę, dlatego myślę, że duma i chęć lansu przebije judaszowe srebrniki.
Jeśli uczciwie awansują, to dlaczego nie mają grać w "elicie" ?.
Wiadomo nas jest tysiące , ich zapewne ułamek setny tego... Nie zapominajmy że Wiara i Oddanie swojemu klubowi jest wszędzie jednymi nićmi szyta (parchy anomalia oczywiscie).
Jeśli jest choć 10 chłopa w młynie , to mają dla kogo grać.
|
Dla mnie nie jest to takie oczywiste, że nie odpuszczą. Co ich czeka - stadionu nie zbudują w Niecieczy bo nie zapełnią sensownej wielkości obiektu nigdy. Na transfery ich pewnie nie stać za duże. Pograją sezon w ekstraklasie, zbiorą bęcki i spadną więc może lepiej nie napalać się, trochę jak szczerbaty na fabrykę sucharów, tylko skasować co się da i grać, gdzie ich poziom.
Co by nie gadać, mnie tam szkoda corocznie dwukrotnych emocji na derbach.