0 22 napisał(a):

A ja szczerze mówiąc czegoś nie rozumiem. Piszę co prawda bez zaglądania w terminarze i liczenia spotkać, ale -ja123- chcesz powiedzieć, że Legia zagrała tyle samo meczów w sezonie 2011-2012 co Arsenal?
W sumie rzeczywiście na to wygląda, ale z drugiej strony jeżeli powiedzmy my mamy te 3 miesiące przerwy, gdy Arsenal gra kilkanaście meczów to w takim razie Legia gra zdecydowanie intensywnie od Arsenalu od sierpnia do końca listopada i od marca do maja? W sensie Arsenal wtedy gra jakby bez tych 10 - 15 meczów (grudzień-luty), czyli w tym czasie gdy Legia gra 36 oni grają 20?
To oni grają od sierpnia do końca listopada i od marca do maja co dwa tygodnie?
|
1. Przerwa zimowa trwała 2 miesiące.
2. W Anglii sezon zaczął się 1 miesiąc później.
3. Obecnie Arsenal ma rozegranych 8 meczów więcej od Legii w lidze (miesiąc dłużej grania)
4. Podstawowi zawodnicy Legii zagrali o 1 spotkanie mniej od podstawowych zawodników Arsenalu.
Wniosek:
Piłkarze Legii są podobnie obciążeni jak piłkarze Arsenalu ilością spotkań - różnicę powoduje bogatszy i większy skład Arsenalu. Tam jest pełno zawodników, którzy rozegrali kilkanaście/dwadzieścia parę meczów w sezonie. Tacy Bacary Sagna, Arszawin, Djourou, Benayoun, André Santos czy Chamakh powodują różnicę. Podstawowi piłkarze Legii i Wisły grają częściej od nich a na równi z pierwszą jedenastką.